Konkurs z nagrodami książkowymi

Dziś na osłodę życia mamy dla Was „fejsbukowy” konkurs z nagrodami – książkami Wydawnictwo Marginesy. Zatem czekamy na Was na naszej stronie na Facebooku :)!

Wiele osób jest pełnych niepokoju, martwi się, utraciło źródło dochodu, możliwość wychodzenia z domu. Staramy się Was trochę wspierać, m.in. publikując na naszej stronie na Facebooku artykuły o ptakach do pobrania za darmo (poszukajcie ich w naszych wpisach), a dziś robiąc konkurs. Nagrodzimy 3 osoby, które muszą się trochę namęczyć, żeby mieć szansę wygrać książkę ;).

Waszym zadaniem jest:
1. polubić naszego „fejsa” oraz polubić i udostępnić (z ustawieniami „publiczne”) wpis o konkursie (kliknijcie TU to go zobaczycie),
2. polubić, skomentować i udostępnić (z ustawieniami „publiczne”) każdy z wpisów na naszym Facebooku, w którym podajemy link do ptasiego artykułu (z Głosu Przyrody z rubryki pod patronatem STOPu) do pobrania (jest ich 9, dziś będzie 10ty),
3. opisać w komentarzu pod wpisem o konkursie Wasze osobiste doświadczenie z ptakami gnieżdżącymi się w budynku. Może je obserwowaliście, może jakoś wsparliście?
Jak już to napiszecie, to na końcu komentarza napiszcie, która książka najbardziej Was zainteresowała. Opis książek znajdziecie tu: Książki o ptakach i innych zwierzakach.
Rozstrzygnięcie konkursu opublikujemy na naszej stronie na Facebooku po 23.04.2020

Tekst i grafika: D.Z.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!