Dobre życzenia dla ludzi, innych żywych istot i Ziemi

Dobre życzenia dla Was, przede wszystkim zdrowia i spokoju. Szczególnie, że dla wielu ten czas jest trudny. Ale to minie, nie martwcie się, przypomnijcie sobie, jak nie raz już było trudno i to minęło.

Dobre życzenia ślemy także dla innych istot żywych i naszej Matki Ziemi :). Żebyśmy my, ludzie, wreszcie przestali robić im krzywdę: innym istotom i naszej planecie. Dobrym sposobem na to jest ograniczanie jedzenia mięsa i innych produktów odzwierzęcych (także nabiału). Dzięki temu nie tylko spowodujemy mniej cierpienia zwierząt, ale też będziemy chronić przyrodę. Ogromne tereny na Ziemi są wydzierane naturze, lasy deszczowe są wycinane, żeby produkować paszę dla zwierząt, które hodowane są po to by ludzie mogli je zjeść. Hodowla zwierząt jest jedną z głównych przyczyn katastrofy klimatycznej.

I dlatego polecamy Wam na osłodę życia (Waszego i planety ;)) pyszne, wegańskie przepisy wielkanocne: http://bit.ly/WeganskaWielkanoc z Jadłonomia :).

I pamiętajcie, kura to też ptak, też zwierzę, też czuje – więc nie kupujcie jajek z chowu klatkowego, który jest znęcaniem się nad zwierzętami.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!