Szukamy wolontariuszy na Dzień Ziemi! – 24.04.2016 (niedziela)

Drodzy STOP-owicze i sympatycy STOP-u!

 

Już w niedzielę, 24. kwietnia rozstawimy swoje stoisko na tegorocznym Dniu Ziemi na Polu Mokotowskim i – jak zawsze w takich przypadkach – zapraszamy wolontariuszy do udziału w tej imprezie!

 

Co trzeba będzie robić?
Na początek poustawiać i pozawieszać rzeczy na stoisku. W czasie trwania imprezy: zapisywać maile na listę mailową, udzielać podstawowych informacji o działalności STOPu, wyjaśniać na czym polegają przygotowane atrakcje (będą też instrukcje na piśmie), pomóc przy konkursie zagadkowym (pytania i odpowiedzi będą przygotowane wcześniej), poprowadzić grę outdoorowo-planszową o ptakach, przez lunetę pokazywać krzątające się przy wieży jerzykowej ptaki, porysować z dzieciakami… Jednym słowem – naprawdę dobra zabawa!

Stoisko otwarte będzie od godziny 9:00 do 18:00, a więc organizację stoiska zaczniemy od 8:00, a pakowanie po 18:00. Sam namiot (który udało nam się kupić dzięki Waszej pomocy! Dziękujemy!!) chcemy rozstawić już w sobotę (do godziny 16), więc przyda się pomoc także wtedy.

Jeśli macie trochę czasu w niedzielę oraz ochotę na spędzenie go na fajnej imprezie, to prosimy o zgłoszenie się.

Koordynatorką stoiska jest Magda Dziadosz, więc zgłoszenia przesyłajcie wyłącznie do niej, na adres malaui@miastoiptaki.pl. Nie zapomnijcie o podaniu godzin w których możecie pomóc.
Każdy z wolontariuszy dostanie podziękowania na piśmie, w postaci pięknego dyplomu.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!