Nieformalne ptasie spotkanie – piątek 11 grudnia, g.18.00 (dla chętnych – do kupienia książki o ptakach w promocyjnej cenie!)

Zapraszamy Was na nieformalne spotkanie przy dowolnym napoju/posiłku w piątek, 11 grudnia od godz. 18.00. Spotkanie zupełnie na luzie, posiedzimy, pogadamy, wszystko w gronie sympatycznych miłośników przyrody.
Książki „ptasie” do kupienia w promocyjnej cenie i do wygrania
Można będzie kupić w promocyjnej cenie i bez biegania po sklepach prezent pod choinkę – książkę o tematyce ptasiej. Dochód na cele STOPu, więc przyjemne z pożytecznym ;). Można też będzie wylosować bardzo fajne publikacje STOPu o ptakach Wisły warszawskiej :) ! Losowanie zrobimy wśród uczestników spotkania.

Książki do kupienia będą takie:

1. Sekrety ptaków. Fascynujący świat ptasich zmysłów – w cenie 20 zł
O książce można przeczytać kilka słów Adama Wajraka tu: http://www.matras.pl/sekrety-ptakow-fascynujacy-swiat-ptasich-zmyslow,p,170456)

2. Pióra: Identyfikacja gatunków rzadkich – w cenie 55 zł

Unikalna publikacja w małym nakładzie. Można ją kupić tylko przez Internet. Cena – zbliżona do ceny w wydawnictwie (tam opłaca się zakup książki i koszty przesyłki). O książce można przeczytać tutaj: http://www.naturapublishing.pl/?menu=book&lang=pl&lay=2&id=7

Miejsce spotkania

Piątek, 11. grudnia godzina 18.00 w Cafe Baobab, ul. Francuska 31 http://cafebaobab.pl/
Jest to sympatyczne miejsce, gdzie można zjeść i wypić coś smacznego i zdrowego, jak również spożyć coś mniej zdrowego lub np. piwo ;). Ceny nie są wygórowane.

 

Tekst: Dorota Zielińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!