Szkolenie „Zmiany w ustawie o ochronie przyrody w zakresie ochrony drzew – część II” 24.11.2015

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dot. ochrony drzew! Zapraszamy wszystkich (nie tylko członków STOPu, chociaż członków szczególnie serdecznie) na spotkanie Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków 24.11.2015, we wtorek, o godzinie 17.30.

Tym razem w ramach spotkania STOPu odbędzie się bezpłatne szkolenie:

„Zmiany w ustawie o ochronie przyrody
w zakresie ochrony drzew – część II”.

Szkolenie poprowadzi Jarema Rabiński, specjalista w dziedzinie prawnych uwarunkowań ochrony drzew. Prelegent bardzo starannie i drobiazgowo omawia wszystkie zmiany przepisów, dlatego szkolenie zajmuje dużo czasu i zostało podzielone na części. Pierwsza odbyła się 21. października, druga przed nami: 24. listopada. Jeżeli okaże się, że nie uda nam się zamknąć tematu w 2 spotkaniach, to będzie jeszcze trzecie ;). Temat nie jest łatwy, przepisy prawa to nie jest tematyka zbytnio rozrywkowa, ale mimo tego po pierwszej części spotkania od wielu osób mieliśmy bardzo pozytywne informacje zwrotne :).

Od 28 sierpnia 2015 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące ochrony drzew (więcej informacji o zmianach znajdziecie TUTAJ. Zmieniło się prawo, a jeżeli chcecie skutecznie chronić drzewa, to warto dowiedzieć się jak te zmiany wyglądają!

Wstęp jak zwykle wolny, dla wszystkich zainteresowanych.
Spotkanie odbędzie się jak zazwyczaj w sali konferencyjnej warszawskiego ZOO, wejście od ul. Ratuszowej, budynek na lewo od bramy głównej.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!