Na ptaki do Łazienek! Pierwsza z cyklu wycieczek „Ptaki warszawskich parków” – sobota 31 stycznia 2015 r.!

Rozpoczynamy nowy cykl wycieczek „Ptaki warszawskich parków”. Wycieczka pierwsza: Łazienki Królewskie. Zapraszamy w sobotę 31 stycznia, rano. Będziemy spacerować razem z przewodnikiem-ornitologiem (Robertem Miciałkiewiczem), dzięki któremu będziecie mogli dobrze poznać ptaki warszawskich parków i zwiedzić te parki w miłym towarzystwie. Zaczynamy od jednego z najciekawszych, pod względem ptasim, parków w Warszawie.

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Uczestnictwo w wycieczce to nie tylko frajda, ale także cenne wsparcie naszej działalności. Jeżeli cenicie to, co robimy, zachęcamy Was do dołączenia do tych 17 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem, wyłącznie na adres wycieczki.stopu@gmail.com

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 31.01.2015”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 250zł.
Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, prześlemy informację o miejscu i godzinie zbiórki – do piątku włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.
Tekst: Dorota Zielińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!