Wielka, przedświąteczna, charytatywna aukcja i przed-aukcyjne spotkanie integracyjne

Drodzy Członkowie i Sympatycy STOPu!

Lubicie ptaki i przyrodę? Lubicie nasze działania? Chcecie żebyśmy robili dla Was nadal ciekawe, bezpłatne wycieczki i prelekcje? Pomóżcie nam zebrać środki na te działania!

Organizujemy WIELKĄ, PRZEDŚWIĄTECZNĄ, CHARYTATYWNĄ AUKCJĘ WSZYSTKIEGO! Zysk z aukcji w całości przeznaczony będzie na działalność statutową Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Aukcja będzie internetowa. Obecnie zbieramy przedmioty i inne oferty, które będą licytowane na aukcji.

(WIĘCEJ O AUKCJI)

JAK MOŻECIE POMÓC?

Przeznaczcie na naszą aukcję coś fajnego. Może to być przedmiot, może usługa. Wszystkich, którzy chcą coś przeznaczyć na aukcję zapraszamy na:

Wesołe i integracyjne SPOTKANIE PRZED-AUKCYJNE

Przynieście ze sobą przedmioty, które chcecie ofiarować albo pomysły i informacje, co jeszcze można przeznaczyć na aukcję STOPu. Na spotkaniu nie tylko będziemy przyjmować rzeczy i pomysły na aukcję – zamierzamy też posiedzieć, pogadać i pointegrować się w miłej, ptasiej atmosferze.

KIEDY: niedziela, 17 listopada, 18.00
GDZIE: Kępa Cafe na Saskiej Kępie, ul. Finlandzka 12

Dojazd: Wysiadamy na Rondzie Waszyngtona, na przystanku autobusów (m.in. 111, 117, 158, 521) jadących z Centrum (przez most Poniatowskiego). Schodzimy w dół po schodkach z przystanku i przed nami, prostopadle do Stadionu Narodowego, biegnie ul. Finlandzka. Idziemy jakieś 30 kroków i jesteśmy przy Kępa Cafe:).

Spotkanie nie jest obowiązkowe. Można ofiarować coś na aukcję nie przychodząc na spotkanie, jednak będzie nam bardzo miło jeśli przyjdziecie licznie.

CO PRZYJMUJEMY NA AUKCJĘ?

Najlepiej, żeby było to coś związanego z ptakami albo coś co można by dać w prezencje mikołajkowym lub pod choinkę – generalnie rzeczy w dobrym stanie . Może w ramach przedświątecznych porządków warto dać drugie życie ciekawym, ale nie używanym już książkom lub sprzętom? Może zrobione przez Was piękne zdjęcia warto wydrukować, oprawić i przekazać na aukcję? Może rysujecie, malujecie, dziergacie, lepicie, kleicie lub szyjecie i chcielibyście pokazać swoją twórczość, a przy okazji wesprzeć edukację przyrodniczą? A może firmy, w których pracujecie chciałyby przeznaczyć na aukcję swój wyrób lub usługę? Może np. znacie jakichś ciekawych, sławnych ludzi, którzy chcieliby na aukcję przeznaczyć zjedzenie kolacji w ich towarzystwie?

Aukcja odbędzie się na początku grudnia w serwisie Allegro. Od dziś do końca listopada przyjmować będziemy darowizny przeznaczone do wystawienia na aukcji.

Pozdrawiam

Dorota Zielińska

 

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!