Aukcja przedświąteczna 2013

Do końca listopada trwa zbiórka rzeczy na przedświąteczną aukcję na rzecz STOP!

Dziękujemy serdecznie za różne cenne i piękne rzeczy, które przekazaliście nam do tej pory m.in. podczas podczas (niezwykle udanego) integracyjnego spotkania przed-aukcyjnego! Każda rzecz, usługa czy inne niematerialne dobro zostanie skatalogowane, opisane, sfotografowane a następnie wystawione na aukcję.

Aukcja odbędzie się na początku grudnia w serwisie Allegro. Promowana będzie za pośrednictwem naszej strony internetowej, mailingów do naszych członków i sympatyków oraz naszego profilu na Facebooku.

Zapraszamy do współpracy firmy! Zaoferowana usługa lub przedmiot zostanie wystawiona na naszej aukcji, a całkowity dochód przeznaczony jest na działalność statutową Towarzystwa.

Firmy – darczyńców naszej aukcji zamierzamy promować na kilka sposobów: w samym opisie przedmiotu aukcji, w kampanii prowadzonej na Facebooku i w naszych mailingach oraz na naszej stronie internetowej.

Jak możesz włączyć się w działania!

– Przekaż coś na aukcję! Przyjmujemy różne „ptasie” rzeczy, ale nie tylko – także wszystko to co sami chcielibyście dostać lub kupić komuś na prezent (rzeczy, usługi i udział w ciekawych wydarzeniach).

– Powiadom znajomych – może wspólnie coś przekażecie?

– Zapytaj swojego pracodawcę – może zechce nam coś przekazać albo pomóc nam promując aukcję wśród swoich pracowników?

– Przekaż informację o aukcji dalej i zachęć innych (rodzinę, znajomych, współpracowników i pracodawców) do udziału.

– Weź udział w licytacji! Kup świąteczny prezent właśnie od nas!

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!