Konkurs plastyczny dla przedszkoli „Mój wymarzony karmnik”

W ramach projektu „Jak mądrze dokarmiać ptaki aby dokarmiać a nie szkodzić” STOP organizuje konkurs plastyczny dla przedszkoli. Tematem konkursu jest dokarmianie ptaków. Dzieci mają w dowolnej technice stworzyć prace plastyczne na temat „Mój wymarzony karmnik„.

REGULAMIN KONKURSU PLASTYCZNEGO DLA PRZEDSZKOLI

1. Dzieci mają w dowolnej technice stworzyć prace plastyczne na temat Mój wymarzony karmnik. Tematyką prac ma być dokarmianie ptaków.
2. W konkursie mogą brać udział przedszkola oraz dzieci w wieku przedszkolnym.
3. Wybrane prace będą nagrodzone dyplomami oraz zeskanowane/sfotografowane i zostaną pokazane na wystawie na stronie STOPu.
4. Pięć przedszkoli, które złożą najwięcej prac na konkurs otrzyma nagrody: karmniki dla ptaków wraz z zapasem karmy na cały sezon dokarmiania.
5. Prace zgłoszone przez osoby indywidualne, spoza przedszkoli biorących udział w konkursie, mogą być jedynie nagrodzone dyplomem otrzymanym od STOPu oraz udziałem w wystawie na stronie internetowej STOPu.
6. Jury konkursu będzie się składało się z członków zarządu STOPu.
7. Prace konkursowe można dostarczać we wrześniu 2011 r. Prace w oryginale – na adres pocztowy STOPu lub w formie elektronicznej – drogą mailową na adres info@stop.most.org.pl
8. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku 2011r.
9. Prace przekazane na konkurs stają się własnością STOPu.

Z prac plastycznych dowiemy się jak dzieci wyobrażają sobie wymarzony karmnik i posilające się w nim ptaki. Jury konkursu będzie się składało się z członków zarządu STOPu. Wybrane prace będą nagrodzone dyplomami oraz zeskanowane/sfotografowane i zostaną pokazane na wystawie na stronie STOPu. Pięć przedszkoli, które złożą najwięcej prac na konkurs otrzyma nagrody: karmniki dla ptaków (poniżej) wraz z zapasem karmy na cały sezon dokarmiania. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w październiku 2011r.

16152_wildlife_garden_karmnik_i_domek_dla_ptakow

16167_wildlife_garden_karmnik_dla_ptakow karmnik

wspolfinansowanie_z_syrenka_biale_tlo

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!