Spotkanie STOP, ciekawa prelekcja prof. Macieja Luniaka „Atlasy awifauny miast w Europie” i walne zebranie członków STOPu

Zapraszamy wszystkich na spotkanie STOPu i ciekawą prelekcję prof. Macieja Luniaka. Członków STOPu zapraszamy na walne zebranie członków naszego stowarzyszenia.

Członkom przypominamy też o opłaceniu składek za rok 2017 i innych zaległych ;).
Nr konta do wpłat składek: Volkswagen Bank Polska 41 2130 0004 2001 0556 1410 0003

Kto jeszcze członkiem STOP nie jest, a chce zostać, niech zrobi to czym prędzej:). Tu dowiecie się jak dołączyć do STOPu: http://stop.eko.org.pl/wp/zostan-czlonkiem-stop/

Zebranie odbędzie się 12. czerwca, w poniedziałek, o godzinie 18.00. Rozpoczniemy od prelekcji, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwentaryzowaniem ptaków w miastach, awifauną miast.

Prelekcja prof. Macieja Luniaka, ornitologa i znawcy przyrody miast „Atlasy awifauny miast w Europie” powinna zainteresować wiele osób, które pragną chronić ptaki w miastach i dowiedzieć się jak je inwentaryzować.

Wstęp jak zwykle wolny, dla wszystkich zainteresowanych. Po prelekcji zaś będzie część przeznaczona tylko dla członków STOPu, ponieważ spotkanie to będzie jednocześnie walnym zebraniem członków STOPu.

Zebranie odbędzie się jak zwykle w sali konferencyjnej warszawskiego ZOO, wejście od ul. Ratuszowej. Jak zwykle w części „walnozebraniowej” będziemy omawiać sprawy organizacyjne STOPu, sprawozdania z zeszłego roku itp. ważne dla STOPu rzeczy.

Fot.: Marek Długosiewicz​

Tekst: D.Z.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!