Przypominamy o opłaceniu składki członkowskiej oraz: STOP potrzebuje sponsora na zakup tonera do drukarki

Drodzy Członkowie STOPu, przypominamy o opłaceniu składek członkowskich za rok 2017 i zaległych za lata ubiegłe ;) . Nr konta podajemy na końcu tego wpisu. Członkostwo jest ważnym wsparciem dla naszej małej organizacji i formą docenienia naszych działań, dlatego sympatyków ptaków i przyrody, którzy jeszcze nie są członkami STOP zachęcamy do dołączenia do nas. Instrukcję jak zostać członkiem znajdziecie tutaj: http://stop.eko.org.pl/wp/zostan-czlonkiem-stop/
Jedynym obowiązkiem członka/członkini STOPu jest wpłacanie raz w roku składki w wysokości 20 zł (niepracujący) lub 40 zł (pracujący).
Bycie członkiem organizacji ekologicznej może ułatwić prowadzenie różnych działań służących ochronie przyrody, np. interwencji, gdy jest ona niszczona. Członkostwo daje satysfakcję, że w jakiejś części nasze działania odbywają się dzięki Wam :).
Składki wpłacajcie na konto:
Volkswagen Bank Polska
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
(w tytule przelewu: imię i nazwisko członka/członkini oraz rok za który jest składka).

Druga sprawa, to czarny toner, którego potrzebujemy. Mamy drukarkę (urządzenie wielofunkcyjne) Samsung CLX-6220FX i czarny toner praktycznie nam się już skończył. Może ktoś z Was namówi np. firmę, w której pracuje, na kupienie STOPowi czarnego tonera? Zależy nam na oryginalnym tonerze (który niestety jest dość drogi), bo podobno tonery regenerowane mogą uszkodzić drukarkę.

Tekst: D.Z.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!