Zapraszamy na nieformalne spotkanie integracyjne miłośników przyrody, nie tylko ptaków ;)

Zapraszamy wszystkich na nieformalne, przedświąteczne spotkanie przyrodniczo-integracyjno-relaksacyjne przy dowolnym napoju/posiłku w piątek, 16. grudnia, od godz. 18.00 . Spotkanie zupełnie na luzie, posiedzimy, pogadamy. Można będzie poznać ludzi lubiących przyrodę, „wkręconych” w ptaszenie, a przy okazji kupić pod choinkę, w dobrej cenie, książkę o tematyce ptasiej i budki dla jerzyków. Dochód na cele STOPu, więc przyjemne z pożytecznym. Książki do kupienia będą takie:

1. Sekrety ptaków. Fascynujący świat ptasich zmysłów – w cenie 20 zł
O książce można przeczytać kilka słów Adama Wajraka tu: http://www.matras.pl/sekrety-ptakow-fascynujacy-swiat-ptasi…

2. Pióra: Identyfikacja gatunków rzadkich – w cenie 55 zł
Unikalna publikacja w małym nakładzie. Można ją kupić tylko przez Internet. Cena – zbliżona do ceny w wydawnictwie (tam opłaca się zakup książki i koszty przesyłki). O książce można przeczytać tutaj: http://www.naturapublishing.pl/?menu=book&lang=pl&lay=2&id=7

3. Mamy też jeszcze ze 2 sztuki „Dwunastu srok za ogon” i „Sensu sens” . Po 35 i 37 zł. I kilka innych, fajnych ptasich książek .

4. Na zamówienie mailowe (info@stop.eko.org.pl) możemy przywieźć też budki dla jerzyków, idealne pod choinkę – mamy kilka do sprzedania .

Miejsce spotkania:
Mamy rezerwację na 18.00, piątek, 16. grudnia w Cafe Baobab, ul. Francuska 31 http://cafebaobab.pl/
Jest to sympatyczne miejsce, gdzie można zjeść i wypić coś smacznego i zdrowego, jak również spożyć coś mniej zdrowego lub np. piwo. Ceny nie są wygórowane.

spotkanie-baobab-12-2016-mn

Fot.: Alina Gerlee

Tekst: Dorota Zielińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!