Zapraszamy na spotkanie STOPu z ptakami Wyspy Króla Jerzego!

Miłośnicy egzotycznych gatunków ptaków i dalekich podróży powinni się wybrać na najbliższe spotkanie Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków. Będzie można obejrzeć pokaz zdjęć i posłuchać opowieści podróżnika, Piotra Gryza. Autor przedstawi ptaki jakie zamieszkują Wyspę Króla Jerzego, położoną w odległej Antarktyce. Będzie można sporo dowiedzieć się o ich biologii i zwyczajach a także zobaczyć zdjęcia zrobione podczas dwóch sezonów spędzonych w odległej bazie Lions Rump.

Spotkania STOPu odbywają się zazwyczaj raz w miesiącu. Każde z nich to prelekcja lub pokaz zdjęć o tematyce przyrodniczej. Wstęp na spotkania jest wolny, dla wszystkich zainteresowanych. Informacje o spotkaniach pojawiają się na bieżąco na stronie www oraz na stronie STOPu na Facebooku https://www.facebook.com/Stoleczne.Towarzystwo.Ochrony.Ptakow
Styczniowe spotkanie odbędzie się w środę, 27.01.2016r., o 18.00, jak zazwyczaj w sali konferencyjnej warszawskiego ZOO. Wejście jest od strony ul. Ratuszowej. Do budynku, który jest na lewo od bramy głównej, wchodzi się bezpośrednio z ulicy.

Fot.: Piotr Gryz

Tekst: Dorota Zielińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!