Wycieczka w najbogatsze przyrodniczo miejsce nad Wisłą warszawską. Zapraszamy w niedzielę 5 lipca!

5 lipca, w niedzielę, idziemy na wycieczkę „na ptaki” nad Wisłę warszawską, ale w zupełnie nowe dla nas miejsce (tak twierdzi nasz przewodnik ;)). Będziemy penetrować lewy brzeg rzeki, wyruszymy z okolic ul. Zaściankowej. Nasz przewodnik, znawca ptaków, Robert Miciałkiewicz twierdzi, że jest to miejsce bogatsze przyrodniczo, niż wszystkie inne, w których byliśmy nad Wisłą :). Być może uda nam się zobaczyć np.: bielika i inne „drapole”, dziwonie czy niezwykłe gniazdo remiza – ale pamiętajcie, że nie możemy nic obiecać, bo natura zmienną jest ;)!

Około 8 rano spotkamy się na przystanku autobusowym.

Dołączajcie do wycieczki i zapraszajcie znajomych :)!

Szczególnie gorąco zachęcamy początkujących ptasiarzy, ponieważ głównym celem naszych wycieczek jest popularyzacja obserwowania ptaków. Chodźcie na wycieczkę, zadawajcie przewodnikowi pytania, korzystajcie z jego wiedzy.

Jak zawsze przypominamy: wycieczki na ptaki są powolnymi spacerami z wieloma przystankami. Ubierzcie się odpowiednio do pogody, weźcie wygodne buty a także zapas prowiantu :). Wycieczka potrwa zapewne około 3 godzin, ale można odłączyć się wcześniej.

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Dzieci do lat 8 bezpłatnie. Uczestnictwo w wycieczce to nie tylko frajda, ale także cenne wsparcie działalności STOPu, dlatego tym bardziej namawiajcie krewnych i znajomych na udział. Chętni na wycieczkę proszeni są o przysłanie mailem potwierdzenia wpłaty (w formie dokumentu pobranego ze strony banku internetowego lub skanu kwitka z poczty) jak najszybciej, WYŁĄCZNIE na adres wycieczki.stopu@gmail.com – w zamian niezwłocznie dostaną informacje o miejscu i godzinie zbiórki. UWAGA: proszę nie przesyłać potwierdzenia przelewu bezpośrednio poprzez stronę internetową banku, tylko z własnego adresu mailowego. Przesłanie potwierdzenia bezpośrednio przez stronę banku nie gwarantuje otrzymania informacji o zbiórce.

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 05.07.2015”

Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Patronat medialny nad STOPowymi wycieczkami objął portal BirdWatching.pl. Zaglądajcie na stronę www.birdwatching.pl , gdzie znajdziecie piękne zdjęcia i ciekawe informacje dotyczące ptaków i nie tylko. BirdWatchingPL_bannerek

Przy okazji: polubcie nas na Fejsie ;) https://www.facebook.com/Stoleczne.Towarzystwo.Ochrony.Ptakow

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!