Wycieczka na Dzień Kobiet – Zegrze Południowe 8 marca

W ramach obchodów Dnia Kobiet ;) zapraszamy na ptaki nad zalew Zegrzyński. W niedzielę 8 marca, około 9 rano, razem z doświadczonym przewodnikiem i terenowcem, Robertem Miciałkiewiczem będziemy zwiedzać nowe dla nas okolice Zegrza Południowego. Mamy nadzieję na ciekawe gatunki kaczek z dalekiej północy, a także na obserwacje różnych gatunków ptaków drapieżnych. Dodatkowo na pewno popatrzymy na lecące na lęgowiska gęsi.

Zbiórkę zrobimy w takim miejscu, do którego łatwo dojedziecie autobusem ZTM.

Wycieczki na ptaki są powolnymi spacerami z wieloma przystankami, dlatego uważajcie, żeby nie ubrać się za lekko, bo można zmarznąć.

Szczególnie gorąco zachęcamy początkujących ptasiarzy, ponieważ głównym celem naszych wycieczek jest popularyzacja obserwowania ptaków :).

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Zamiast kwiatka zafundujcie więc lubym kobietom wycieczkę na ptaki ;). Uczestnictwo w wycieczce to nie tylko frajda, ale także cenne wsparcie działalności STOPu, dlatego tym bardziej namawiajcie krewnych i znajomych na udział. Chętni na wycieczkę proszeni są o przysłanie mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem, WYŁĄCZNIE na adres wycieczki.stopu@gmail.com

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 08.03.2015”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli wpłaty wyniosą w sumie co najmniej 250zł. Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, przesłane zostaną informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, organizator zwróci pieniądze na konta, chyba, że otrzyma informację (w tytule przelewu lub w mailu), że w razie nieodbycia się wycieczki uczestnik nie oczekuje zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Patronat medialny nad STOPowymi wycieczkami objął portal BirdWatching. Zaglądajcie na stronę www.birdwatching.pl , gdzie znajdziecie piękne zdjęcia i ciekawe informacje dotyczące ptaków i nie tylko.

Pozdrawiam,

Dorota Zielińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!