Druga wycieczka z cyklu: „Ptaki warszawskich parków”. Idziemy do parku Arkadia w niedzielę 15 lutego

Zapraszamy na wycieczkę. W niedzielę, 15 lutego, odbędzie się druga
wycieczka z cyklu „Ptaki warszawskich parków”. Tym razem z Robertem Miciałkiewiczem udamy się do parku Arkadia. Stawy, trzciny, zakrzaczenia i zadrzewienia tworzą atrakcyjne siedliska dla wielu gatunków ptaków. Liczymy na obserwacje puszczyka, który wielokrotnie wyprowadzał lęgi na tym terenie.

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Uczestnictwo w
wycieczce to nie tylko frajda, ale także cenne wsparcie działalności STOPu.
Chętni na wycieczkę proszeni są o przysłanie mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku (12 lutego) wieczorem, wyłącznie na adres wycieczki.stopu@gmail.com

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 15.02.2015”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli wpłaty wyniosą w sumie co najmniej 250zł. Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, przesłane zostaną informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty (14 lutego) włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, organizator zwróci pieniądze na konta, chyba, że otrzyma informację (w tytule przelewu lub w mailu), że w razie nieodbycia się wycieczki uczestnik nie oczekuje zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Miło nam poinformować, że patronat medialny nad naszym cyklem wycieczek „Ptaki warszawskich parków” objął portal BirdWatching.PL . Zachęcamy do polubienia portalu na fejsie i do zaglądania na stronę http://www.birdwatching.pl/

BirdWatchingPL_bannerek

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!