Wycieczka na ptaki w niedzielę 14.12.2014 – Wisła w Warszawie

Zapraszamy serdecznie na ostatnie STOPowe ptaszenie w 2014 roku . Z Robertem Miciałkiewiczem, doskonałym faunistą i terenowcem będziemy wypatrywać łuszczaków, drapoli, dzięciołów i ptaków wodnych. Tym razem idziemy nad Wisłę warszawską, żeby było Wam łatwo dojechać i żebyście mogli szybko wrócić do przedświątecznego lepienia pierogów .

Umówimy się z Wami w niedzielę 14. grudnia, rano w okolicy mostu Gdańskiego, po stronie praskiej i pójdziemy na północ przez tereny, które zawsze obfitowały w łuszczaki, dzięcioły i inne ptaki. Jak zwykle wycieczka potrwa około 3 godzin.

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Uczestnictwo w wycieczce to nie tylko frajda, ale także cenne wsparcie naszej działalności. Jeżeli cenicie to, co robimy, zachęcamy Was do dołączenia do tych 17 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem, WYŁĄCZNIE na adres wycieczki.stopu@gmail.com

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 14.12.2014”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 250zł.
Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, prześlemy informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Tekst: Dorota Zielińska

wisla2

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!