Wycieczka na rzepołuchy i srokosze – Laszczki pod Warszawą. Niedziela, 30.11.2014

Zapraszamy serdecznie na wspólne ptaszenie. W niedzielę 30 listopada idziemy na rzepołuchy, w najbardziej rzepołuchowe miejsce na Mazowszu: Laszczki.

Powędrujemy pod wodzą doskonałego terenowca, Roberta Miciałkiewicza, w rejony, w których ostatnio obserwowaliśmy razem egzotyczne sokoły. Zajrzymy też nad Stawy Raszyńskie.

Robert obiecuje, że zobaczymy nie tylko rzepołuchy, ale także srokosze, pustułki, myszołowy i ogromne stada łuszczaków!

Umówimy się z Wami w niedzielę rano w Sękocinie. Jak zwykle wycieczka potrwa około 3 godzin.

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Uczestnictwo w wycieczce to nie tylko frajda, ale także cenne wsparcie naszej działalności. Jeżeli cenicie to, co robimy, zachęcamy Was do dołączenia do tych 17 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem, wyłącznie na adres wycieczki.stopu@gmail.com

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 30.11.2014”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 250zł.
Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, prześlemy informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Tekst: Dorota Zielińska

srokosze

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!