Wycieczka na ptaki nad Stawy Raszyńskie – 14.09.2014

Zapraszamy na wycieczkę ornitologiczną z doskonałym przewodnikiem – ptasiarzem Robertem Miciałkiewiczem. W niedzielę, 14 września (2014) rano wybierzemy się na podwarszawskie Stawy Raszyńskie. Ten teren nasz przewodnik zna jak własną kieszeń. Sprawdzimy z nim co nowego w ptasim świecie dzieje się na przełomie lata i jesieni. Zapowiada się ciekawie, bo rozpoczęły się już jesienne migracje.

Wycieczka jest składkowa. Koszt uczestnictwa to 15 zł. Te 15 zł to nie tylko bilet na wycieczkę, ale także cenne wsparcie naszej działalności. To wsparcie jest nam teraz szczególnie potrzebne, ponieważ STOP jest obecnie w trudnej sytuacji finansowej.

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem (zatytułowanym WYCIECZKA 14 WRZEŚNIA ) potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem wyłącznie na adres info@stop.eko.org.pl.

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 14.09.2014”.

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 200zł. Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, prześlę informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy wpłacone pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Piękne zdjęcie kormoranów zostało nam udostępnione przez pana Marka Długosiewicza – dziękujemy .

Tekst: Dorota Zielińska

kormorany

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!