Wycieczka ornitologiczna – Puszcza Białowieska w miniaturze czyli Las Bielański, 22.06.2014

Robert Miciałkiewicz, Wasz ulubiony przewodnik, zaplanował dla Was wspaniałą wycieczkę do Lasu Bielańskiego. To miejsce to Puszcza Białowieska w miniaturze, koniecznie trzeba się wybrać.

Zbiórka w niedzielę, 22 czerwca, będzie około 7 rano, żeby w lesie móc być sam na sam z przyrodą, spotkać tylko zwierzęta, słyszeć tylko ptaki, a nie niedzielnych spacerowiczów.

Jak wiecie zawsze staramy się robić jak najwięcej prelekcji, wycieczek i szkoleń bezpłatnych i dostępnych dla wszystkich chętnych. Bardzo często nam się to udaje, ale tym razem nie mamy dofinansowania, dlatego też wycieczka jest płatna. Koszt uczestnictwa to 15 zł. Te 15 zł to nie tylko bilet na wycieczkę, ale także bardzo cenne wsparcie naszej działalności. To wsparcie jest nam teraz szczególnie potrzebne, ponieważ STOP jest obecnie w bardzo trudnej sytuacji finansowej. Jeżeli cenicie naszą działalność, zachęcamy Was do dołączenia do tych 15 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem.
Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 22.06.2014”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 200zł.
W piątek (do północy) osobom, które opłacą swoje uczestnictwo w wycieczce, prześlę informacje o miejscu i godzinie zbiórki.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

bielanski

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!