Kolejna wycieczka z Robertem Miciałkiewiczem – 6.04.2014

Ponieważ bardzo lubicie wycieczki z Robertem Miciałkiewiczem i prosicie o kolejne, to proponujemy Wam następną. Robert wybrał jeden z najciekawszych terenów nadwiślańskich w Warszawie: okolice Falenicy i ptasiego rezerwatu Wyspy Zawadowskie.

Jeżeli uzbieramy wystarczającą kwotę, aby wycieczka się odbyła, to wyruszymy na spotkanie nadwiślańskiej przyrody w niedzielę, 6 kwietnia, około 9.00.

UWAGA! Tym razem nie mamy dofinansowania, dlatego też wycieczka będzie odpłatna.

Koszt uczestnictwa to 15 zł (ale można wpłacić też więcej, wspomagając w ten sposób naszą działalność statutową i zwiększając szansę, że wycieczka się odbędzie przy mniejszej liczbie osób).

Wycieczka odbędzie się jeżeli do czwartku 3 kwietnia, do wieczora, otrzymam mailem potwierdzenia wpłat za wycieczkę na łączną sumę 200 zł.

4 kwietnia, w piątek, napiszę maila do osób, które prześlą mi potwierdzenie wpłaty. Jeżeli wycieczka się odbędzie to prześlę im dokładną godzinę i miejsce zbiórki. Jeżeli wycieczka się nie odbędzie wpłaty zwrócimy na konto, chyba, że w tytule wpłaty lub w mailu napiszecie, że zwrotu nie chcecie.

Dane do wpłat:

Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003

Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 06.04.2014″1

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!