Bezpłatne rejsy przyrodnicze 22 i 23 września

Szanowni miłośnicy ptactwa,

po raz kolejny zapraszamy Was na bezpłatne rejsy przyrodnicze stateczkiem po Wiśle Warszawskiej. Rejsy planujemy na 8.30 w sobotę i w niedzielę, 22 i 23 września. Potrwają około 2 godzin. Trasa niestety dość krótka, ponieważ w Wiśle jest rekordowo mało wody. Na rejs koniecznie TRZEBA wziąć ciepłą, nieprzewiewną, nieprzemakalną odzież, czapkę itd, ponieważ na Wiśle najczęściej mocno wieje, a statek jest ekstremalnie przewiewny;).

Na statku będzie przewodniczka, która będzie opowiadać o wiślanej przyrodzie. Można też zobaczyć fajne ptaszory (ostatnio był ohar:) ). Relacje z dotychczasowych rejsów już wkrótce na naszych stronach www:).

ZAPISY WYŁĄCZNIE pisząc na adres mailowy rejsywisla@gmail.com

Rejs jest organizowany w ramach projektu „Ochrona siedlisk kluczowych gatunków ptaków Doliny Środkowej Wisły w warunkach intensywnej presji aglomeracji warszawskiej” (LIFE09 NAT/PL/000264). Projekt ten jest realizowany przez m.st. Warszawa oraz Stowarzyszenie Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków, dzięki wsparciu udzielonemu ze środków pochodzących z dofinansowania Komisji Europejskiej w ramach instrumentu finansowego LIFE+ oraz z dotacji Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Więcej o projekcie znajdziecie tutaj: http://wislawarszawska.pl/

Pozdrawiamy STOP

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!