Bezpłatny spacer ornitologiczny 02.06.2019. Spacer z dendrolożką i inne bezpłatne spacery przyrodnicze: maj-czerwiec 2019.


Zapraszamy na bezpłatne spacery przyrodnicze na Ursynowie. W niedzielę 02.06.2019 spacer ornitologiczny! W sobotę, 18. maja spacer dendrologiczny (o drzewach) ze świetną dendrolożką dr Marzeną Suchocką, więc przyjdźcie koniecznie!

„Ursynów – naturalnie!” to cykl 6 spacerów otwartych dla wszystkich chętnych, którzy się zapiszą i będą w pierwszej 30stce zapisanych ;). Będziemy poznawać przyrodę Parku Przy Bażantarni, Górki Kazurki, Pola Kabackiego i blokowisk.Wszystko dzięki projektowi w ramach budżetu partycypacyjnego. Poniżej przedstawiamy 3 wiosenne spacery:

– 2 czerwca niedziela, o godz.9.00 (zbiórka na rogu ulic Wąwozowej i Dembego) – „Pola Kabackie i blokowiska pełne życia”

– 18 maja, sobota, o godz.10.00 spacer o drzewach :), w Parku Przy Bażantarni i Alei Kasztanowej (zbiórka na rogu ulic. Jeżewskiego i al. KEN);

– 25 maja, sobota, o godz.9.00 (zbiórka na rogu ul. Kazury i Belgradzkiej) – „Górka Kazurka i jej sekrety przyrodnicze”.

Każdy spacer trwać będzie ok. 2 godzin.

Zapisy: piszcie na edukacja.stop@gmail.com. Liczba miejsc ograniczona! Przyjmiemy na każdy spacer pierwszych 30 chętnych. Jedna osoba może zapisać maksymalnie 2 osoby dorosłe i 2 dzieci.

Zapraszamy serdecznie!

Na jesienne spacery zaprosimy w okresie wrzesień-październik.

Projekt realizuje Stowarzyszenie Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków (STOP), na zlecenie urzędu dzielnicy Ursynów.

Tekst: D.Z.

Plakat: Marzena Kapuścińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!