Prelekcja dr Michała Skakuja o rozpoznawaniu „drapoli” (czwartek, 15.03.2018)

Drodzy miłośnicy przyrody, zapraszamy wszystkich  na spotkanie STOPu. Wstęp wolny, dla wszystkich zainteresowanych tematem prelekcji. Będzie to z pewnością prelekcja przebojowa, bo temat ciekawy i ważny, a prelegent z ogromną wiedzą i poczuciem humoru :).

Dr Michał Skakuj, to jedna z kilku osób w Polsce, które najlepiej znają się na rozpoznawaniu ptaków, najwyższy autorytet w tej dziedzinie, członek Komisji Faunistycznej. Jest też świetnym rysownikiem. Opowie nam i pokaże jak rozpoznawać „drapole” (czyli ptaki zwane dawniej drapieżnymi) w locie.

Spotkanie odbędzie się 15.03.2018, w czwartek, o godzinie 18.00.

Spotkamy się jak zazwyczaj w sali konferencyjnej warszawskiego ZOO, wejście do budynku prosto z ul. Ratuszowej.

Jeżeli ktoś chciałby kupić ciekawą książkę o ptasiej tematyce, to na spotkaniu będzie można zakupić m.in. (ale nie tylko) Sekrety ptaków. Fascynujący świat ptasich zmysłów – w cenie 20 zł
O książce można przeczytać kilka słów Adama Wajraka tu: http://www.matras.pl/sekrety-ptakow-fascynujacy-swiat-ptasich-zmyslow,p,170456)
UWAGA :)!
 
Członkom STOPu przypominamy o opłaceniu składek za rok 2018 i innych zaległych ;). Składki to ważne wsparcie dla STOPu, więc jeśli cenicie naszą działalność, prosimy, płaćcie je regularnie.
Nr konta do wpłat składek: Volkswagen Bank Polska 41 2130 0004 2001 0556 1410 0003Kto jeszcze członkiem STOP nie jest, a chce zostać, zachęcamy, niech zrobi to czym prędzej ;). Tu dowiecie się jak dołączyć do STOPu: http://stop.eko.org.pl/wp/zostan-czlonkiem-stop/

Tekst: D.Z.
...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!