Zapraszamy na spotkanie STOPu i prelekcję „Ptaki Pola Mokotowskiego”

Zapraszamy na spotkanie STOPu i ciekawą prelekcję Beaty Kojtek, z Warszawskiej Grupy OTOP, o warszawskich ptakach.
Tytuł wystąpienia: „Ptaki Pola Mokotowskiego”. Beata opowie o wynikach inwentaryzacji ptaków przeprowadzonej na Polu Mokotowskim.
Wstęp wolny, dla wszystkich zainteresowanych tematem :).
Kiedy i gdzie:
Wtorek, 11.04.2017, o 18.00, sala konferencyjna warszawskiego ZOO, wejście do budynku prosto z ulicy, od ul. Ratuszowej, na lewo od bramy głównej.
Można będzie kupić fajne, ptasie książki. Dochód na cele STOPu, więc przyjemne z pożytecznym. Książki do kupienia będą różne, m.in. taka:
Sekrety ptaków. Fascynujący świat ptasich zmysłów – w cenie 20 zł
O książce można przeczytać kilka słów Adama Wajraka tu: http://www.matras.pl/sekrety-ptakow-fascynujacy-swiat-ptasi…

Przy okazji zapraszamy do wspierania naszej walki o tereny zielone na Pradze Południe. Staramy się wraz z mieszkańcami ochronić ogrody działkowe przed zamianą na torowisko tramwajowe i wycinką setek drzew. Uwagi STOPu do raportu oddziaływania na środowisko tej linii tramwajowej zajęły kilkanaście stron. Możecie je przeczytać tutaj: https://www.facebook.com/Stoleczne.Towarzystwo.Ochrony.Ptakow/photos/?tab=album&album_id=1293470210691211
Informacje o sprawie tramwaju na bieżąco są umieszczane tutaj (polubcie tę stronę na fejsie koniecznie!): https://www.facebook.com/zatrzymajmytentramwaj/

Tekst: D.Z.

Fot.: Marek Długosiewicz

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!