Dobre życzenia od STOPu

Życzymy Wam dużo dobrego, z okazji i bez okazji. Tym, którzy w najbliższych dniach będą świętować i tym, którzy nie będę. Jak zawsze najcieplejsze życzenia dla tych, którzy czują się samotni, którzy tęsknią za bliskimi, którzy odeszli – dla wielu święta i koniec roku to trudny czas. Życzymy dużo zdrowia, spokoju, dobrej energii wewnątrz i między ludźmi. Pamiętajcie w ten zimowy czas o samotnych sąsiadach ale też o braciach mniejszych. Zadbajmy by zwierzakom było ciepło i by były najedzone. Może w mróz i śnieg trzeba będzie sypnąć słonecznika ptakom albo pójść do sąsiada i powiedzieć mu, że powinien psu do budy włożyć posłanie i dać mu ciepłe jedzenie?
Życzymy Wam też wspaniałych, niematerialnych prezentów – dobrych rzeczy, które Was spotkają od innych ludzi i które Wy możecie im ofiarować: uwagi, życzliwości, ciepła, pomocy, czasu dla bliskich. To ważniejsze niż kupowanie prezentów i zamęczanie siebie i innych gotowaniem i sprzątaniem :).

zyczenia-2016-gluszec-dk

Piękny rysunek głuszca, który stał się podstawą do tej kartki świątecznej, jest autorstwa Mergus Dawid Kilon – dziękujemy i jak zawsze podziwiamy twórczość Dawida :).

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!