Prezent na mikołajki? Zapraszamy na ptasie warsztaty malarskie 10.12.2016.

Mamy dla Was fajny pomysł na prezent na Mikołajki lub pod choinkę :). Zapraszamy  na wyjątkowe warsztaty rysowania, czy raczej malowania, ptaków przy pomocy pasteli suchej. Jak twierdzi doświadczony przyrodnik i artysta, który poprowadzi warsztaty: „nie trzeba mieć talentu malarskiego, wystarczy tylko być i spróbować swoich sił. Efekt na pewno będzie zaskakujący.”.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona, więc nie czekajcie ze zgłoszeniem się!

Zapiszcie się koniecznie albo zróbcie prezent komuś, kogo lubicie :). Jeśli chcecie sprezentować komuś udział w warsztatach, to wyślemy Wam bardzo ładny bilet uprawniający do uczestnictwa, do wykorzystania przez dowolną osobą, który można dać w prezencie.

OPIS WARSZTATÓW:
Warsztaty prowadzi Dawid Kilon, ornitolog, zapalony przyrodnik i profesjonalny artysta, realizator kilkudziesięciu projektów edukacyjnych i graficznych. Jego prace można zobaczyć tutaj: https://www.facebook.com/mergusdkilon/ . Poniżej znajdziecie zimorodka namalowanego przez Dawida pastelami :).

zimek-dawid-k

Podczas zajęć uczestnicy będą mieli okazję zapoznać się z techniką malowania przy pomocy pasteli suchej.
Wszystkim uczestnikom zapewniamy podczas warsztatów materiały (podłoża i kredki). Poznamy różne podłoża i rodzaje kredek. Następnie wspólnie, krok po kroku stworzymy obrazy, których głównymi bohaterami będą ptaki!
Na zakończenia warsztatów – namalujemy pióra 3D, które będą wychodzić z kartek!

Termin: 10.12.2016 od 14.00 do 16.30
Miejsce: sala konferencyjna warszawskiego ZOO, wejście od ul. Ratuszowej, budynek na lewo od bramy głównej, wejście prosto z ulicy.

ZAPISY:
Zapisy trwają do 5. grudnia! Zgłoszenia WYŁĄCZNIE mailem zatytułowanym WARSZTATY RYSUNKU. Piszcie na info@stop.eko.org.pl . Odpiszemy podając dane do wpłat. Koszt warsztatów to 50 zł. Jeżeli do 5.12.2016. nie uzbiera się grupa 10 uczestników (lub suma wpłat 550 zł), organizator będzie zmuszony odwołać warsztaty i zwróci opłaty na konta, z których zostały wpłacone.

Tekst: D.Z.

Rysunek: Dawid Kilon

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!