Zaproszenie na trzy imprezy plenerowe we wrześniu

Tegoroczny wrzesień obfitował będzie w pikniki i imprezy, w których STOP bierze udział, aby promować wiedzę o ptakach.

Już w najbliższą sobotę rozstawimy nasze stoisko w Parku Nad Balatonem na Gocławiu w trakcie już szóstej edycji  święta lokalnych organizacji pozarządowych Południowopraskie Prezentacje 2016.

 

Jak zawsze w takich przypadkach – zapraszamy wolontariuszy do udziału!

Bierzemy udział w 3 imprezach i potrzebujemy osób do obsługi naszego stoiska:

10 września (sobota) – Piknik Południowopraskie Prezentacje, Park nad Balatonem, Gocław, impreza trwa od 12 do 18;

17 września (sobota) – Warszawskie Dni Recyklingu, plac przed urzędem dzielnicy Praga Południe, (10-13);

02 października (niedziela) – „Orszak Przyjaciół św. Franciszka” piknik na rzecz schroniska w Józefowie, park Kępa Poticka (12-17).

 

Co trzeba będzie robić? Na początek poustawiać i pozawieszać rzeczy na stoisku. W czasie trwania imprezy: zapisywać maile na listę mailową, udzielać podstawowych informacji o działalności STOPu, wyjaśniać na czym polegają przygotowane atrakcje (będą też instrukcje na piśmie), pomóc przy konkursie zagadkowym (pytania i odpowiedzi będą przygotowane wcześniej), poprowadzić grę outdoorowo-planszową o ptakach, porysować z dzieciakami… Jednym słowem – naprawdę dobra zabawa!

 

Jeśli macie trochę czasu w któryś z podanych dni oraz ochotę na spędzenie go na fajnej imprezie, to prosimy o zgłoszenie się.

 

Koordynatorką stoiska jest Magda Dziadosz, więc zgłoszenia przesyłajcie do niej, na adres malaui (tu wstawić znak @) miastoiptaki.pl. Nie zapomnijcie o podaniu godzin w których możecie pomóc. Każdy z wolontariuszy dostanie podziękowania na piśmie, w postaci pięknego dyplomu .

20160906_104302

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!