Zapraszamy na walne zebranie STOP i ciekawą prelekcję

PrzyrodaPSkarysz_FB_3-768x576Zapraszamy na ciekawą prelekcję oraz na walne zebranie członków naszego stowarzyszenia.

Zebranie odbędzie się 16.06.2016, w czwartek, o godzinie 18.00. Rozpoczniemy od prelekcji, na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych przyrodą, nie tylko członków STOP.

Prelekcja prof. Macieja Luniaka „Projekt Przyroda Parku Skaryszewskiego – inicjatywa i wyniki” miała swą premierę na konferencji prasowej dotyczącej tego samego tematu, w kwietniu b.r.. Można się będzie  dowiedzieć jak niesamowitym przyrodniczo miejscem jest Park Skaryszewski, w którym znaleziono chronione gatunki nie notowane dotąd na Mazowszu!

Wstęp na prelekcję jak zwykle wolny, dla wszystkich zainteresowanych. Po prelekcji zaś będzie część przeznaczona tylko dla członków STOPu, ponieważ spotkanie to będzie jednocześnie walnym zebraniem członków STOPu.

Kto jeszcze członkiem STOP nie jest, a chce zostać, niech zrobi to czym prędzej:). Tu dowiecie się jak dołączyć do STOPu: http://stop.eko.org.pl/wp/zostan-czlonkiem-stop/

Przypominamy też o zapłaceniu składek za rok 2016 i zaległych za poprzednie lata ;)! Nr konta: Volkswagen Bank Polska 41 2130 0004 2001 0556 1410 0003

Zebranie odbędzie się jak zwykle w sali konferencyjnej warszawskiego ZOO, wejście od ul. Ratuszowej. Jak zwykle w części „walnozebraniowej” będziemy omawiać sprawy organizacyjne STOPu, sprawozdania z zeszłego roku itp. ważne dla STOPu rzeczy.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!