Bezpłatne szkolenie „Zmiany w ustawie o ochronie przyrody w zakresie ochrony drzew – część III” 16. lutego 2016

Zapraszamy na bezpłatne szkolenie dot. ochrony drzew, które odbędzie się w ramach spotkania Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków 16.02.2016, we wtorek, o godzinie 18.00.

„Zmiany w ustawie o ochronie przyrody w zakresie ochrony drzew – część III”.

Szkolenie poprowadzi Jarema Rabiński, specjalista w dziedzinie prawnych uwarunkowań ochrony drzew. Prelegent bardzo starannie i drobiazgowo omawia wszystkie zmiany przepisów, dlatego szkolenie zajmuje dużo czasu i zostało podzielone na części. Pierwsza i druga odbyły się w 2015 r. (21.10. i  24.11.) i trwały po około 3 godziny. Część trzecia najpewniej będzie ostatnią. Temat nie jest łatwy, przepisy prawa to nie jest tematyka zbytnio rozrywkowa, ale mimo tego po poprzednich częściach od wielu osób mieliśmy bardzo pozytywne informacje zwrotne :).

Od 28 sierpnia 2015 roku obowiązują nowe przepisy dotyczące ochrony drzew (więcej informacji o zmianach znajdziecie tu: http://www.aleje.org.pl/o-alejach/inspiracje/557-ochrona-drzew-w-nowej-odslonie ). Zmieniło się prawo, a jeżeli chcecie skutecznie chronić drzewa, to warto dowiedzieć się jak te zmiany wyglądają!

Wstęp jak zwykle wolny, dla wszystkich zainteresowanych.
Spotkanie odbędzie się jak zazwyczaj w sali konferencyjnej warszawskiego ZOO, wejście od ul. Ratuszowej, budynek na lewo od bramy głównej.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!