Dziś mija 10 lat od powstania STOP!

dzialamy10latDziś mija 10 lat od powstania Stowarzyszenie Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków (STOP). W związku z tym ogłaszamy rok 2015 ROKIEM JUBILEUSZOWYM. Postaramy się aby obfitował on w różne dodatkowe atrakcje z tym związane. Będziemy także przypominać Wam co przez te 10 lat zrobiliśmy!

Jeśli chcesz otrzymywać drogą mailową informacje o wycieczkach, prelekcjach i innych o organizowanych przez nas wydarzeniach wyślij na adres info@stop.eko.org.pl maila z prośbą o dopisanie do listy mailowej STOP (maila zatytułuj „prośba o dopisanie do listy mailowej”).

Jeśli chcesz do nas dołączyć – zapraszamy!
Informacje jak zostać członkiem STOP znajdziesz na naszej stronie.
Członkom STOP przypominamy o wpłaceniu składki za 2015 rok :)

Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków powstało pod koniec 2004 roku. Oficjalny wpis do rejestru stowarzyszeń nastąpił 4 stycznia 2005 roku. Nasze Stowarzyszenie skupia ludzi zaangażowanych w ochronę przyrody oraz miłośników ptaków. Koncentrujemy nasze działania na obszarze aglomeracji warszawskiej, starając się angażować lokalną społeczność, z którą wspólnie chcemy chronić ptaki i rozpowszechniać ideę ich ochrony. Staramy się pokazywać przyrodę ludziom, edukować i wzbudzać radość z kontaktu z naturą.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!