Jubileuszowa wycieczka na ptaki w niedzielę 4.01.2014 – Wisła w Warszawie

Zacznijcie rok 2015 ze STOPemi i z ptakami ! Zapraszamy serdecznie na pierwsze STOPowe ptaszenie w 2015 roku. Będzie to wycieczka jubileuszowa, bo 4 stycznia STOP skończy 10 lat!

Z Robertem Miciałkiewiczem, doskonałym faunistą i terenowcem będziemy wypatrywać ptaszorów nad Wisłą w Warszawie, w okolicach Siekierek i Wilanowa. Ruszymy z okolic pętli 167, Siekierki Sanktuarium, w kierunku południowym, w pierwszą niedzielę nowego roku, rano. Jak zwykle wycieczka potrwa około 3 godzin, ale odłączyć można się wcześniej.

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Wasze uczestnictwo w wycieczce to zawsze cenne wsparcie naszej działalności. Jeżeli cenicie to, co robimy, zachęcamy do dołączenia do tych 17 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem, WYŁĄCZNIE na adres wycieczki.stopu@gmail.com

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 04.01.2015”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 250zł.
Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, prześlemy informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Tekst: Dorota Zielińska

jubi

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!