Wycieczka na nury i markaczki – 16.11.2014, niedziela

Zapraszamy wszystkich chętnych na wycieczkę ornitologiczną 16 listopada, w niedzielę . Przed nami nowe, nieznane lądy i wody . Tym razem zwiedzimy okolice Zalewu Zegrzyńskiego, oczywiście z naszym doskonałym przewodnikiem, Robertem Miciałkiewiczem. Liczymy na nury oraz północne kaczki typu ogorzałka, uhla i markaczka! Skoro ostatnio były zamówione sokoły, to tym razem zamówione kaczki i nury też powinny być .

Wspólne obserwowanie ptaków potrwa zapewne około 3 godziny lub dłużej, można jednak odłączyć się wcześniej. Spotkamy się około 9.00. Weźcie buty terenowe, coś od deszczu, coś do jedzenia.

Wycieczka jest składkowa. Koszt uczestnictwa to 17 zł.

Te 17 zł to jak wiecie nie tylko bilet na wycieczkę, ale także cenne wsparcie naszej działalności. Jeżeli cenicie to, co robimy, zachęcamy Was do dołączenia do tych 17 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku (13.XI.) wieczorem wyłącznie na adres wycieczki.stopu@gmail.com

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 16.11.2014”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 250zł.
Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, prześlemy informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty (15.XI.) włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Tekst: Dorota Zielińska

zalew

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!