Wycieczka na sokoły – Laszczki pod Warszawą – 28.09.2014r.

Drodzy wielbiciele przyrody, zapraszamy serdecznie na wspólne „polowanie” na sokoły, w niedzielę 28 września. Liczymy na kobczyki! Na ostatniej naszej wycieczce 2 tygodnie temu te piękne sokoły pozwoliły się obserwować! Teraz chcemy jeszcze więcej.

Powędrujemy pod wodzą doskonałego terenowca, Roberta Miciałkiewicza, w nowe, nieznane nam rejony: Laszczki. Zajrzymy też nad Stawy Raszyńskie.

Umówimy się z Wami w niedzielę rano, w miejscu z dobrym dojazdem komunikacją miejską. Jak zwykle wycieczka potrwa około 2-3 godzin.

Koszt uczestnictwa w wycieczce jest niewielki: 17zł. Uczestnictwo w wycieczce to nie tylko frajda, ale także cenne wsparcie naszej działalności. Jeżeli cenicie to, co robimy, zachęcamy Was do dołączenia do tych 17 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.
Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 28.09.2014”

Chętnych na wycieczkę prosimy o przysłanie nam mailem (tytuł: WYCIECZKA 28.09) potwierdzenia wpłaty, do czwartku wieczorem, wyłącznie na adres: info@stop.eko.org.pl

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 250zł.
Osobom, które przyślą w terminie potwierdzenie wpłaty, prześlę informację o miejscu i godzinie zbiórki – do soboty włącznie.

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo, a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Tekst: Dorota Zielińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!