Rozpoznawanie ptasich głosów z Robertem Miciałkiewiczem – 8.06.2014

Drodzy miłośnicy ptactwa,

w niedzielę 8 czerwca Robert Miciałkiewicz, Wasz ulubiony przewodnik,
będzie uczył rozpoznawania ptasich głosów. W tym celu wybierzemy się na wycieczkę do Parku Skaryszewskiego bardzo rano. Zbiórka będzie około 6.00, żeby w parku nie było jeszcze ludzi tylko śpiewające ptactwo i inne zwierzaki (oraz my).

Jak wiecie zawsze staramy się robić jak najwięcej prelekcji, wycieczek i szkoleń bezpłatnych i dostępnych dla wszystkich chętnych. Takie będzie na przykład spotkanie 4 czerwca o ochronie ptaków i nietoperzy w budynkach.

W przeciwieństwie do prelekcji ptakowo-nietoperzowej, niedzielna nauka ptasich głosów będzie odpłatna. Koszt uczestnictwa to 15 zł. Te 15 zł to nie tylko bilet na wycieczkę, ale także bardzo cenne wsparcie naszej działalności. To wsparcie jest nam teraz bardzo potrzebne, ponieważ STOP jest obecnie w trudnej sytuacji finansowej. Jeżeli cenicie naszą działalność, zachęcamy Was do dołączenia do tych 15 zł dodatkowej, nawet drobnej kwoty – będziemy wdzięczni.

Chętnych na wspólne niedzielne wyjście w teren prosimy o przysłanie nam mailem potwierdzenia wpłaty do czwartku wieczorem.

Dane do wpłat:
Stołeczne Towarzystwo Ochrony Ptaków
41 2130 0004 2001 0556 1410 0003
Tytuł wpłaty:
„nazwisko uczestnika, wycieczka ornitologiczna 08.06.2014”

Wycieczka odbędzie się, jeżeli uzbieramy co najmniej 200zł.
W piątek osobom, które opłacą swoje uczestnictwo w wycieczce, prześlę informacje o dokładnym miejscu i godzinie zbiórki. Jeżeli ktoś, kto opłaci swój udział informacji nie dostanie – niech smsuje lub dzwoni do mnie na nr 519 185 668

Jeżeli wycieczka się nie odbędzie, zwrócimy Wam pieniądze na konta, chyba, że napiszecie nam w tytule przelewu lub w mailu, że w razie nieodbycia się wycieczki nie chcecie zwrotu. Jeżeli ktoś opłaci swoje uczestnictwo a nie przyjdzie na wycieczkę, która się odbędzie – to jego wpłata nie podlega zwrotowi.

Pozdrawiam,

Dorota Zielińska

glosy

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!