Bezpłatny kurs ochrony drzew

Organizujemy dla Was BEZPŁATNY CYKL SZKOLENIOWY O OCHRONIE DRZEW, Dostępny dla wszystkich, bez zapisów. Pierwszy z trzech wykładów już w piątek, 21 marca o 18.00. Szkolenia odbędą się tylko raz, więc nie można ich przegapić! Przydadzą się każdemu aktywnemu obywatelowi i członkowi organizacji pozarządowej.

Spotykamy się w sali konferencyjnej Urzędu Dzielnicy Praga Północ, ul. Ks. I. Kłopotowskiego 15. Dziękujemy serdecznie Panu Burmistrzowi Pragi Północ za użyczenie sali .

W ramach kursu odbędą się 3 spotkania wykładowe i jedno terenowe, dotyczące wizualnej oceny drzew. Aspekty prawne to tematy trudne, ale niezbędne by skutecznie chronić drzewa. Zapraszamy na następujące spotkania:

1. 21 marca, 18.00: WYKŁAD z prezentacją: ASPEKTY FORMALNOPRAWNE OCHRONY DRZEW W TOKU REALIZACJI INWESTYCJI + odpowiedzi na pytania kursantów ( ok. 3 godz.).

2. 28 marca, 18.00: WYKŁAD z prezentacją: PROCEDURA POSTĘPOWAŃ ADMINISTRACYJNYCH PROWADZONYCH W SPRAWACH DRZEW+ odpowiedzi na pytania kursantów ( 2-3 godz.).

3. 4 kwietnia, 18.00: WYKŁAD + prezentacja: DIAGNOSTYKA STANU DRZEW, ZE SZCZEGÓLNYM UWZGLĘDNIENIEM EW. ZAGROŻEŃ + odpowiedzi na pytania kursantów ( 2-3 godz.).

Na wykłady nie trzeba się zapisywać. Termin zajęć terenowych podamy w późniejszym czasie.

Serdecznie dziękujemy panu Jaremie Rabińskiemu, który będzie wykładowcą na naszym kursie, za chęć podzielenia się z nami cenną wiedzą!

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!