Ruszyła Wielka Przedświąteczna Aukcja Charytatywna na rzecz STOPu!

Przedmioty są bardzo atrakcyjne, a całkowity dochód przeznaczony będzie na działalność statutową Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków.
Sprawdzajcie koniecznie nasze konto na Allegro aukcje pojawiać się będą kolejno od poniedziałku 2 grudnia do środy 4 grudnia, a każda trwać będzie od kilku dni do tygodnia.

Nasza aukcja jest to prawdopodobnie jedyna na świecie okazja, by kupić komuś pod choinkę ekskluzywne zwiedzanie warszawskiego ZOO z dr Andrzejem Kruszewiczem jako osobistym przewodnikiem  Dr Kruszewicz zgodził się osobiście oprowadzić po ZOO nabywców tego rarytasu . Grupa może liczyć do 30 osób. Ale może to być oczywiście tylko jedna osoba, która będzie miała dyrektora ZOO i jego wyjątkowe opowieści tylko dla siebie.

Dzięki ofiarności naszych członków i sympatyków udało nam się zebrać blisko 100 super fajnych przedmiotów, które od dziś wystawiać będziemy na Allegro . Są wśród z nich książki i albumy, fotografie, rysunki, coś modnego, coś wygodnego, naczynia, biżuteria, budki dla ptaków (w tym jedna unikatowa z autografem dr Andrzeja Kruszewicza!), sprzęt fotograficzny, ekskluzywne wycieczki z dr Andrzejem Kruszewiczem i nie tylko i zajęcia fitness! UWAGA! SPRZEDAJEMY także NASZĄ WSPANIAŁĄ LUNETĘ SWAROVSKIEGO!

Zapraszamy do licytacji i do rozpowszechniania informacji o aukcjach wśród znajomych i na portalach społecznościowych. Przedmioty są bardzo atrakcyjne, a całkowity dochód przeznaczony będzie na działalność statutową Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków.

Tekst: Dorota Zielińska

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!