Zapraszamy serdecznie na rejsy przyrodnicze na Wiśle!

Ponieważ rejsy bezpłatne, organizowane w ramach projektu WislaWarszawska.pl, cieszyły się bardzo dużym powodzeniem (miejsca na nich rozeszły się w ciągu dwóch godzin od ogłoszenia terminów) postanowiliśmy zorganizować również rejsy płatne, aby umożliwić udział osobom, które nie zdążyły zapisać się na rejsy bezpłatne. Pływamy stateczkiem po Wiśle warszawskiej, z przewodnikiem ornitologiem, który opowiada o wiślanej przyrodzie, pokazuje charakterystyczne dla Wisły gatunki ptaków.
Rejsy odbędą się w terminach: 10, 17, 24 i 31 sierpnia. Odpływamy o godzinie 10.00, wracamy około 12.00.

Koszt biletów:
normalny – 27 zł
ulgowy – 17 zł (osoby uczące się – uczniowie, studenci)

Aby rejsy mogły się odbyć, konieczny jest udział co najmniej 40 osób. Dlatego prosimy osoby zainteresowane o zgłoszenie udziału na adres: rejsy.stop@gmail.com .

Mail musi zawierać:
1. datę rejsu (w tytule i treści maila),
2. liczbę osób zgłaszanych na rejs z informacją, czy są to osoby uczące się czy dorosłe,
3. potwierdzenie wpłaty sumy za bilety,
4. informację o przeznaczeniu sumy za bilet w razie nieodbycia się rejsu: czy wpłata ma być zwrócona na Państwa konto/przeznaczona na następny rejs/uznana za darowiznę na cele statutowe STOPu. W przypadku braku takiej informacji nie zwracamy pieniędzy za bilety.

Gwarancją tego, że rejs się odbędzie jest wpłata przez co najmniej 40 osób równowartości biletu na konto STOPu i przesłanie nam potwierdzenia przelewu na powyższy adres mailowy do czwartku poprzedzającego sobotę z rejsem, do godziny 20.00.

 

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!