Wykład o metodach badania ptaków

23 kwietnia, czyli w najbliższy wtorek zapraszamy na piąty i za razem ostatni wykład z cyklu wchodzącego w skład szkolenia wolontariuszy STOP. Tym razem Krzysztof Kajzer, ornitolog i prezes naszego Stowarzyszenia, przedstawi nam metody badania ptaków. Ta wiedza z pewnością przyda się każdemu zagorzałemu miłośnikowi ptaków, dlatego liczymy na dużą frekwencję.

Zgodnie z tradycją, wykład rozpocznie się o godzinie 18.00 w sali konferencyjnej ZOO. ul. Ratuszowa 1, budynek po lewej stronie od wejścia głównego.

Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Częścią terenową naszego szkolenia wolontariuszy będzie wycieczka, która odbędzie się w sobotę, 27 kwietnia. Będzie to świetna okazją żeby wykorzystać zdobytą do dotychczas wiedzę teoretyczną jak również zdobyć umiejętności rozpoznawania ptaków w terenie. Zapraszamy już dziś, a szczegóły podamy niebawem na naszej stronie internetowej.

Projekt szkolenia wolontariuszy STOP współfinansuje m.st. Warszawa. Więcej o projekcie.

wspolfinansowanie_z_syrenka_biale_tlo

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!