KONKURS przyrodniczy

Pierwsza edycja projektu (kliknij w strzałkę aby zobaczyć więcej informacji)

5.10.2014
Wyniki trzeciej edycji konkursu przyrodniczego Skarby Warszawskiej Przyrody
W ostatniej edycji naszego konkursu otrzymaliśmy kilkadziesiąt prac. Część z nich to piękne samodzielne prace, widać w nich dziecięcą kreatywność. Takie prace nagradzaliśmy. Niestety część prac wygląda, jakby w dużej części lub w całości przygotowali je rodzice. Dla jury oglądanie takich prac było bardzo smutne. To ogromna strata dla dzieci, kiedy rodzice nie wierzą w ich siły i uważają, że sami lepiej przygotują prace niż zrobiłyby to dzieciaki. Niestety rodzice ci się mylą. Czytaj więcej: Wyniki konkursu.


TRZECIA EDYCJA KONKURSU – nagrody do zgarnięcia do 29 września

Do 29 września trwa trzecia edycja naszego konkursu. Wystarczy lubić przyrodę, by wygrać książkę o ptakach lub rejs przyrodniczy, tradycyjną, drewnianą łodzią, po Wiśle warszawskiej dla całej klasy :)! Dzieciaki, które płynęły po Wiśle w ramach naszej konkursowej nagrody orzekły, że była to najfajniejsza wycieczka w ich życiu :).
Ogłaszamy niniejszym trzecią edycję konkursu o tematyce przyrodniczej dla dzieci i młodzieży z Warszawy. Konkurs dotyczy przede wszystkim warszawskich terenów przyrodniczo cennych.
Będą na niego przyjmowane prace pisemne (format jpg, pdf lub doc) i relacje fotograficzne (format jpg), ewentualnie inne formy plastyczne (proszę przesłać ich skany do formatu jpg lub zdjęcia). Mogą to być relacje z wycieczek, które odbyły sie w ramach projektu, ale także np. analiza wartości przyrodniczej terenu w pobliżu szkoły, pod kątem tego, co na danym terenie jest cenne przyrodniczo, wartościowe dla ptaków i innych zwierząt itp.. Prace mają za zadanie pokazać wartość przyrodniczą jakiegoś terenu w Warszawie oraz wykazać zainteresowanie i zaangażowanie w przyrodę autora/autorów pracy. Szczególnie mile widziane będą prace pokazujące zaangażowanie w ochronę przyrody.

Autorami prac mogą być dzieci i młodzież do 18 roku życia. Prace mogą być wykonane indywidualnie lub grupowo.

Prace proszę wysyłać na adres info@stop.eko.org.pl . Będą przyjmowane WYŁĄCZNIE prace przesłane mailem zatytułowanym: KONKURS SKARBY WARSZAWSKIEJ PRZYRODY.

Przesłanie prac na konkurs oznacza zgodę na ich zamieszczenie w Internecie.
Na prace czekamy do 29.09.2014 r. Oceniać je będą członkowie zarządu STOPu. Wyniki konkursu ogłosimy na początku października. Rejsy-nagrody zrealizujemy w październiku 2014r.


25.06.2014
DRUGA EDYCJA KONKURSU
Z przyjemnością ogłaszamy drugą edycję konkursu o tematyce przyrodniczej dla dzieci i młodzieży z Warszawy. Konkurs dotyczy przede wszystkim warszawskich terenów przyrodniczo cennych. Będą na niego przyjmowane prace pisemne (format doc lub pdf) i relacje fotograficzne, ewentualnie inne formy plastyczne (proszę przesłać ich zdjęcia). Mogą to być relacje z wycieczek projektowych, ale także np. analiza wartości przyrodniczej terenu w pobliżu szkoły, pod kątem tego co na danym terenie jest cenne przyrodniczo, wartościowe dla ptaków i innych zwierząt itp.. Prace mają za zadanie pokazać wartość przyrodniczą jakiegoś terenu w Warszawie oraz wykazać zainteresowanie i zaangażowanie w przyrodę autora/autorów pracy. Szczególnie mile widziane będą prace pokazujące zaangażowanie w ochronę przyrody. Autorami prac mogą być dzieci i młodzież do 18 roku życia. Nagrodami będą książki przyrodnicze i rejsy przyrodnicze drewnianą łodzią po Wiśle warszawskiej.

Prace proszę wysyłać na adres info@stop.most.org.pl . Będą przyjmowane WYŁĄCZNIE prace przesłane mailem zatytułowanym: KONKURS SKARBY WARSZAWSKIEJ PRZYRODY
Przesłanie prac na konkurs oznacza zgodę na ich zamieszczenie w Internecie.
Na prace czekamy do 10.09.2014 r.. Oceniać je będą członkowie zarządu STOPu. Wyniki konkursu ogłosimy do 15 września b.r.. Rejsy-nagrody zrealizujemy w okresie do końca września-początku października 2014r.


15.06.2014
Rozstrzygnięcie pierwszej edycji konkursu SKARBY WARSZAWSKIEJ PRZYRODY
Najpiękniejszą pracę na konkurs przygotowały dzieci z klasy 2C ze Szkoły Podstawowej nr 3 Przymierza Rodzin. Czytaj więcej…


23.04.2014
KONKURS!
Ogłaszamy konkurs o tematyce przyrodniczej dla dzieci i młodzieży z Warszawy. Konkurs dotyczy przede wszystkim warszawskich terenów przyrodniczo cennych. Będą na niego przyjmowane prace pisemne (format doc lub pdf) i relacje fotograficzne, ewentualnie inne formy plastyczne (proszę przesłać ich zdjęcia). Mogą to być relacje z wycieczek projektowych, ale także np. analiza wartości przyrodniczej terenu w pobliżu szkoły, pod kątem tego co na danym terenie jest cenne przyrodniczo, wartościowe dla ptaków i innych zwierząt itp.. Prace mają za zadanie pokazać wartość przyrodniczą jakiegoś terenu w Warszawie oraz wykazać zainteresowanie i zaangażowanie w przyrodę autora/autorów pracy. Szczególnie mile widziane będą prace pokazujące zaangażowanie w ochronę przyrody. Autorami prac mogą być dzieci i młodzież do 18 roku życia. Nagrodami będą książki przyrodnicze i rejsy przyrodnicze drewnianą łodzią po Wiśle warszawskiej.

Prace proszę wysyłać na adres info@stop.eko.org.pl . Będą przyjmowane WYŁĄCZNIE prace przesłane mailem zatytułowanym: KONKURS SKARBY WARSZAWSKIEJ PRZYRODY
Przesłanie prac na konkurs oznacza zgodę na ich zamieszczenie w Internecie.
Na prace czekamy do 20 maja 2014 r.. Oceniać je będą członkowie zarządu STOPu. Wyniki konkursu ogłosimy do 23 maja b.r.. Rejsy-nagrody zrealizujemy w okresie do końca września 2014r..

UWAGA! Konkurs został przedłużony do 10 czerwca. Wyniki ogłosimy do 15 czerwca.

Print Friendly, PDF & Email

Dodaj komentarz