„Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania” – obszerny przewodnik fotograficzny nareszcie po polsku

Dobra wiadomość dla ptasiarzy :)! Ukaże się w grudniu (2022.), prosto pod choinkę. Polskie tłumaczenie „Europe’s Birds. An identification guide” (autorzy: Rob Hume, Robert Still, Andy Swash and Hugh Harrop; Princeton University Press) świetnie się zapowiada.

Książka „Ptaki Europy. Przewodnik do rozpoznawania” to wyjątkowy fotograficzny przewodnik prezentujący ponad 900 gatunków ptaków Europy pokazanych na 4700 zdjęciach i 540 mapach. Bardzo dobre fotografie ptaków, a do tego fachowe tłumaczenie Tomasza Cofty – już nie możemy się doczekać.

W grudniu 2022 r. książka wydana przez MULTICO Oficyna Wydawnicza pojawi się w sprzedaży. Cena detaliczna: 150 zł, cena dla sympatyków, którzy zgłoszą się bezpośrednio do sprzedającego, to: 105 zł. Przy większym zamówieniu możliwość negocjacji ceny. Wszelkie zapytania i zamówienia kierujcie do przedstawiciela wydawcy: Piotra Węgrzyńskiego. Kontakt: p.wegrzynski@multicobooks.pl lub tel. 22 564 08 81, kom. 509 754 598.

Książka w oryginale, po angielsku, wygląda tak: https://press.princeton.edu/books/paperback/9780691177656/europes-birds#preview

A polską wersję możecie zobaczyć poniżej.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!