Głosujcie na ochronę drzew: budżet obywatelski Warszawy (głosowanie: 01.-15.09.2020)

Głosuje się na 2 rodzaje projektów: dzielnicowe oraz ogólnomiejskie. My jak zwykle składaliśmy projekty dla ochrony drzew Parku Skaryszewskiego i Saskiej Kępy. Są to 2 projekty dzielnicowe na Pradze Południe. Prosimy Was gorąco o zagłosowanie na nie. Opis każdego z projektów przeczytacie po kliknięciu w jego tytuł: Ratujemy drzewa Parku Skaryszewskiego – kontynuacja i Ochrona drzew Saskiej Kępy – kontynuacja.

Każdy może głosować – wystarczy kliknąć

Głosować mogą także dzieci (za zgodą rodziców), nie trzeba być zameldowanym, wystarczy mieszkać w Warszawie i kliknąć w ten link:
https://app.twojbudzet.um.warszawa.pl/voting/welcome a następnie wybrać dzielnicę Praga Południe i oba nasze projekty dzielnicowe ;) a następnie projekty ogólnomiejskie, które uznacie za warte realizacji.

Więcej informacji o Budżecie Obywatelskim Warszawy

Klikając w poniższy link znajdziecie więcej informacji o budżecie obywatelskim, między innymi o tym jak głosować papierowo w urzędzie dzielnicy: https://twojbudzet.um.warszawa.pl/aktualnosci/wydarzenia/zdecyduj-na-co-wyda-pieni-dze-z-bud-etu-miasta

Nasze projekty dla drzew

Staramy się co roku składać do budżetu obywatelskiego projekty chroniące kolejne okazałe drzewa. Takie drzewa to niezwykle cenne „małe planety”, pełne życia ptaków, nietoperzy, bezkręgowców, porostów. Te cuda natury pracują ciężko dla mieszkańców miasta, by oczyszczać i nawilżać powietrze, chronić przed upałami i hałasem, koić zielenią liści zmęczone oczy i umysły. Okażmy im wdzięczność i szacunek – głosując na ochronę drzew w ramach budżetu partycypacyjnego.

Tekst i grafika: D.Z.

...................................................................
Jeśli uważasz, że działalność Stołecznego Towarzystwa Ochrony Ptaków jest cenna i warta wsparcia, Wpłać darowiznę!